כל עסק, ארגון או אדם פרטי בישראל חייבים להתנהל בצורה נכונה מבחינה חשבונאית, לרבות רישום הפעולות הפיננסיות, ניתוח שלהם וגיבוש אסטרטגיה מותאמת ללקוח. מעבר לעובדה שפעילות נכונה הכרחית מבחינה חוקית – ובשנים האחרונות אנחנו עדים לביקורת ולאכיפה מוקפדת של רשויות המס, עם סנקציות חמורות נגד העסקים והעצמאים שנתפסו בקלקלתם – היא גם יכולה לשפר משמעותית את מצבם הכלכלי של היישות החשבונאית, להקטין את ההוצאות ולהגדיל את הרווח בפועל.

משרד רואי חשבון גילה שוורצברג, הממוקם בקריית אתא, מספק ללקוחותיו את מעטפת השירותים הרחבה ביותר שאפשר לשאוף אליה בתחומי חשבונאות וביקורת.

לכל עסק יש צרכים משלו

המציאות מראה שאין עסק אחד אשר מתנהל בדומה לחברו, ויש לכך השפעה משמעותית על הנושא של חשבונאות וביקורת. בין הפתרונות הרלוונטיים המוצעים במשרד שלנו ניתן למנות:

  • שירותי ראיית חשבון לעצמאים או לחברות
  • שירותי הנהלת חשבונות לעסקים, הן הנהלת חשבונות כפולה והן חד צדית
  • מדור שכר
  • התנהלות שוטפת מול רשויות המס
  • הגשת דוחות תקופתיים
  • ניהול תזרים מזומנים
  • ייעוץ מס והגשת בקשה לקבלת החזרי מס
  • ביקורת פנים, כולל קבלת אישור תקין
  • ועוד

כבר מהסקירה הכללית הזו ניתן לראות שמדובר בנושאים בעלי חשיבות מכרעת להתנהלות השוטפת של העסק, כאשר על כף המאזניים עשויים לעמוד סכומים גבוהים מאוד. מה שחשוב לא פחות הוא שמדובר בנושאים מורכבים מאוד, שההתנהלות לגביהם דורשת היכרות מעמיקה עם תקנות החשבונאות, המס ועוד, ירידה לפרטים הקטנים ביותר של כל מקרה וחשיבות יסודית, המתבוננת פעמים רבות בתמונה המלאה ומחוצה לה. גישה יסודית מצד אחד, ויצירתית מהצד האחר, יכולה לעשות את ההבדל.

זוהי הסיבה לכך שחשוב לא להתפשר בבחירת הגורם המקצועי שילווה אתכם לכל אורך הדרך.

מהם היתרונות שאנחנו מציעים עבורכם?

משרדינו מחזיק בניסיון רב בתחומי החשבונאות והביקורת, והרווח כתוצאה מכך הוא שלכם – תרתי משמע. התנהלות המשרד מסייעת ללקוחות לחסוך זמן, משאבים וכספים מרובים, כאשר אנחנו נעניק לכם את מלוא הייעוץ ואף נתנהל מול הרשויות עבורכם במידת הצורך. על רקע העובדה שזמן בעת הנוכחית שווה הרבה מאוד כסף, אי אפשר להתעלם מהנקודה הזו.

הידע הרחב של גליה שוורצברג וצוות המשרד, המונה למעלה מעשר נשים עוצמתיות ונחושות בתחומי העיסוק השונים, מגדיל את הסיכויים להתנהלות נכונה של המשרד. המשמעות היא שתוכלו לצמצם משמעותית את נטל תשלום המיסים לרשויות, בזכות תכנון מס אופטימלי, או לחלופין קבלת החזרי מס עבור מצבים של תשלום יתר. מדובר כאן בסכומים של אלפי ושל עשרות אלפי שקלים שאפשר לחסוך בשנה נתונה.

ההתבוננות שלנו היא בעוגההפיננסית המלאה של הלקוחות, כך שתקבלו את המענה הדרוש לכם עם מינימום מאמץ. עובדה זו מקלה על הלקוחות ומקטינה מאוד את הסיכויים לטעויות, שלמרבה הצער נפוצות מאוד בהתנהלות הפיננסית בישראל בהיעדר אותו סיוע מקצועי.

אתם מוזמנים לפנות למשרד לקבלת ייעוץ ראשוני ולתיאום פגישת היכרות, ללא תשלום או התחייבות.

5/5 - (1 vote)