29 דצמ

תרומות

אם אתם תורמים למקומות רבים, תדעו שאתם זכאים לקבלת החזר מס. לאורך כל השנה אנחנו מוצאים את עצמנו מתנהלים מול גופים שונים שמבקשים תרומות. יש דבר מאוד מספק בלתרום, אבל מצד שני ההוצאות שלנו ביום יום כל כך גדולות. אז לנו יש את הפיתרון עבורכם, ככה תוכלו גם לתרום וגם לקבל החזר מס על תרומות שיכול להגיע עד 35%. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על החזר מס בעקבות תרומה למוסד כזה או אחר.

החזר מס על תרומות פיזיות

יש מקרים בהם אנחנו לא תורמים כסף, אלא תורמים ציוד כלשהו בשווי כזה או אחר למוסדות ציבוריים. תרומות אלו יכולות לבוא לידי ביטוי בציוד רפואי, ציוד לבתי ספר וכן הלאה. גם במקרים כאלה אתם זכאים לקבל החזר מס של עד 35% אחוז מסכום השירות שהענקתם. לדוגמא, אם רכשתם ציוד בשווי של 2,000 שח עבור מקום כזה או אחר או לחלופין הגעתם להתנדב ופספסתם יום עבודה בשווי של 2,000 שח, אתם זכאים להחזר מס של כ-700 שח. חשוב לציין, מגיע לכם החזר מס כל עוד מדובר על שירות שהשווי שלו גדול מ-190 שחהחזר המס מחושב רק לאחר שיחושב שווי השירות עליו צריך התורם לשלם למס הכנסה וביטוח לאומי, רק לאחר מכן יהיה ניתן לקבל זיכוי.

מהו התהליך של החזר מס בגין תרומות?

על מנת שתהיו זכאים לקבל החזר מס עליכם יהיה ללכת לרשות המיסים, ולהפקיד את המסמכים הבאים: טופס בקשה להחזר מס (116). עליכם יהיה להוציא קבלות על שם המבקש או בן הזוג שלו עבור תרומות. במקרה בו מדובר על קבלה דיגיטלית יהיה עליכם להדפיס אותה ולסמן אותה בתור מסמך ממוחשב. כמו כן, יהיה עליכם להציג תלוש שכר. במקרה בו אתם עובדים בתור עצמאיים ההחזר יינתן בדוח השנתי (1301). כמובן, גם עצמאי חייב לשמור על כל הקבלות עבור תרומות כאלה ואחרות שהעביר השנה.

למי פונים?

עכשיו אתם יודעים שאתם זכאים להחזרי מס. אנחנו נשמח אתכם עם בשורה מאוד נחמדה שמגיע לכם החזר מס כל עוד זה קרה בשש השנים האחרונות. תוכלו לפנות לחברות ובעלי מקצוע אשר מתמחים בהחזר מס. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להגיש את הטפסים אשר מעידים על התרומה שהענקתם לחברה איתה אתם עובדים. החברות עובדות עם יועצי מס, עורכי דין ועוד מומחים בתחום אשר יקבלו את הטפסים שלכם. המטרה שלנו היא להגיע למקסימום תוצאה עם מינימום מאמץ מצד הלקוח. התשלום עבור השירות הוא תשלום סימלי, אנחנו נדאג להחזיר לכם את כל המס שמגיע לכם בשש שנים האחרונות תוך פרק זמן קצר.

Call Now Buttonחייגו עכשיו