29 דצמ

הגעתם לגיל בו אתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיק לעבוד? גם אם מדובר על יציאה לפנסיה וגם אם מדובר על פרישה מוקדמת, תכנון פרישה הוא צעד הכרחי לתהליך הזה. פעמים רבות אנחנו מדמיינים עולם ורוד יותר כאשר נפסיק לעבוד, בדיוק כמו אחרי שמסיימים צבא או טיול גדול. מדובר על נקודות מפנה בחיים שלנו, וכדאי מאוד לדעת איך לצאת ממעגל העבודה בצורה נכונה.

מה זה תכנון פרישה?

תכנון פרישה הוא ייעוץ מס אשר חייבים לעשות במקרה של פרישה כלשהי ממקום עבודה, הן בשביל פנסיה והן בשביל מעבר לעבודה אחרת. כיום, ברגע בו אתם יוצאים לפנסיה אתם מקווים להמשיך לחיות את החיים שלכם באותה רמה בה חייתם עד היום. עם זאת, היום תוחלת החיים ארוכה מכפי שהייתה בעבר, ולכן יש לתכנן נכון את הפנסיה שלכם. לצערנו, היום יש מקרים רבים בהם אנשים מבוגרים כבר לא מצליחים לחיות בכבוד. כולנו רוצים לחסוך לגיל מבוגר, אבל יש לנו גם הוצאות עבור ההווה וכפי שאתם יודעים, לא זול לחיות בארץ. תכנון פרישה נועד כדי להכין אתכם לפנסיה, למצב בו אין לכם מקום עבודה. במקרים כאלה אתם יושבים מול יועץ מקצועי אשר מתמחה במיסוי ותכנון פרישה, הוא ילווה אתכם בתהליך עוד כאשר אתם נמצאים במקום העבודה

תכנון פרישה צריך להיעשות כמה שיותר מוקדם, זאת אומרת שתוכלו לצבור כסף עבור העתיד שלכם כבר מגיל צעיר. תכנון מס פרישה צריך להיעשות בהתאם למועד הפרישה שלכם. תכנון פרישה מעניק לכם את כל הידע בנוגע להחזרי המס שמגיעים לכם, להשקעות חכמות, איך מעבים את פוליסת הביטוח ולמעשה, איך להוציא את המקסימום ממה שיש לכם ביד.

מתי נכון לעשות תכנון מס?

נכון לעשות תכנון מס עבור פרישה לקראת מועד הפרישה. בתקופה הזאת באמת תוכלו לאמוד את הצרכים שלכם ואת כל המחויבות שיש לכם מבחינה כלכלית, כמו משכנתא, שכר דירה וכן הלאה. ברגע בו אתם יודעים את המחויבות שלכם לעומת ההכנסות שלכם מהפנסיה ניתן יהיה לבצע תכנון פרישה חכם יותר. בתקופה הזאת אתם תקבלו ייעוץ בנושא מס הכנסה ופרישה. כמו כן, במקרים בהם אתם עוזבים את מקום העבודה או משנים את הקריירה שלכם ניתן יהיה לבצע תכנון פרישה. זאת אומרת, כאשר אתם עוברים עבודה, מקבלים קידום או כל דבר אשר משפיע על ההכנסה שלכם קורה, אתם חייבים לקבל ייעוץ מס.

כמו כן, תכנון פרישה צריך לעשות גם במקרה של פטירת בן או בת הזוג. ברגע בו אתם מתמהמהים עם תכנון המס לאחר האובדן, אתם עלולים גם להפסיד לא מעט כסף. כאשר מדובר על מקרים כאלה יש לקבל את הייעוץ המקצועי והרגיש ביותר, כמו כן מישהו בעל ניסיון בתחום הזה.

Call Now Buttonחייגו עכשיו